preskoči na sadržaj

VII. gimnazija Zagreb

Informacije nastavnika za šk. god. 2020./2021.

Prema epidemiološkim uputama svi individualni informativni razgovori s predmetnim profesorom ili s razrednikom ostvaruju se virtualno putem elektroničke pošte. U slučaju potrebe za telefonskim razgovorom nastavnici će vam dati termin. 

NASTAVNIK E-MAIL ADRESA
Abdić Marija mabdic@gmail.com
Adamović Jelena jelena.4.adamovic@gmail.com
Arbanas Tihana tihanaarbanas7@gmail.com
Ažić Dragana dragana.azic@skole.hr
Baljkas Lucija lbaljkas70@gmail.com
Birolla Sić Inez inez.birolla@skole.hr
Botica Sanja boticasanja@gmail.com
Ćosić Dominik dominik.cosic@skole.hr
Došen Dominik dominik.dosen@skole.hr
Džidžić Marina marina.dzidzic@skole.hr
Filković Katarina katarinafilkovic@hotmail.com
Gracin Lucija lucija.klapan1@skole.hr
Gregurić Diana dgreguric.sedma@gmail.com
Guić Lidija lidija_guic1310@hotmail.com
Horvat Stanislava stanka.horvat@skole.hr
Hranjec Seifert Lucija lucija.hranjec-seifert@skole.hr
Jaković Duško djakovic260@gmail.com
Jelić Anamarija amjelic@gmail.com
Jukić Josip djuksus@yahoo.com
Kordić Mirna mirna.kordic@skole.hr
Koričančić Barbara barbara.koricancic@gmail.com
Krovina Dora dora.krovina@hotmail.com
Kuhar Vlatka vlatka.kuhar@skole.hr
Kukolja Katarina kate.kukolja@gmail.com
Lenard Martina martinaengleski7@gmail.com
Malčić Hrvoje hrvoje.malcic@skole.hr
Miletić Jadranka jadranka.miletic@skole.hr
Mirković Franica franicamirkovic@yahoo.com
Mišura Anđelka andelkamisura@gmail.com
Nekić Cecilija cecilija.sestak@skole.hr
Paradžik Petar petar.kuko@gmail.com
Perišić Helena perisic.h@gmail.com
Petrović Ines ines.petrovic@skole.hr
Pinter Filip filip_pinter@hotmail.com
Pivčević Ivana ivana.pivcevic@skole.hr
Ređep Tea tredep2@gmail.com
Sivrić Cmiljka cmiljka.sivric@skole.hr
Slade Katarina katarina.slade1@skole.hr
Šiljeg-Gilja Ana ana.siljeggilja@gmail.com
Šojat Lana lana.saric2712@gmail.com
Špoljar Mirjana spoljar.mirjana@skole.hr
Štulić Krisja kstulic@gmail.com
Uremović Miroslav miroslav.uremovic@skole.hr
Vipauc Nevenka nvipauc@yahoo.com
Zolić-Neralić Sanja sanja.zolic-neralic@skole.hr
Živković Zrinka zrinkazivkovic20@gmail.com

 


Sedma na Facebooku

Godišnjak

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Korisni linkovi

calendar šk. god. 2016./2017.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 20. 10. 2016.

Ukupno: 413165
Ovaj tjedan: 1196
Danas: 26
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
CMS za škole logo
VII. gimnazija Zagreb / Križanićeva 4, HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-sedma-zg.skole.hr / 7.gimnazija-zg@zg.t-com.hr
preskoči na navigaciju